اهداف گروه معماری سام سازه از غرفه سازی :

غرفه سازی و حضور در نمایشگاه  باعث ثبات در عملکرد موسسه شما می شود این بدان معنی است که غرفه سازی در نمایشگاه ها و همایش ها با حسن سلیقه طراحان غرفه نمایشگاهی می تواند اثر بخشی بسیار زیادی بر ثبات و عملکرد صاحب غرفه بگذارد.

در واقع ذات غرفه نمایشگاهی بدلیل القای حس خوب به خود ی خود باعث جلب توجه می گردد و این حس خوب خود به تنهایی انرژی آفرین است و اینکه چگونه غرفه سازی می تواند باعث چنین واکنشی شود خود داستان دیگریست.

غرفه سازی باعث پرستیژ در مجموعه شما می شود البته این پرستیژ و نحوه اثر گذاری آن بر دقیقا بعد از نمایشگاه ممکن است محقق نشود ولی اثر گذاری بسیاری روی آن می گذارد در واقع غرفه سازی و نقش آن را در جذب مخاطبین نمانیشگاه گرد را به هیچ روی نیم توان نفی نمود.

غرفه سازی تبادلات اطلاعات و بروزرسانی شرکت را موجب می گردد در واقع غرفه سازی باعث رشد به روزرسانی اطلاعات شرکت می شود و این هم بیشتر بدلیل دید  بازدید های مختلف و تبادل نظرات در داخل وخارج غرفه می باشد.

غرفه سازی نمایشگاه و روش های آن

غرفه سازی نمایشگاه با استفاده از اشکال طراحی های مختلفی تولید می گردند، البته غرفه سازی نمایشگاه وابستگی شدیدی به نوع نمایشگاه و قوانين برگزار کننده و محل نمايشگاه دارد و ساخت غرفه برای هر یک از این شرایط با شرایط دیگر کاملا متفاوت است.

مراحل و زمان غرفه سازی نمایشگاه و غرفه آرایی به مراحل و مدت زمان غرفه سازی نمایشگاه و طبعا مواد مصرف شده در آنها نیز گوناگون می‌باشد.

امکانات سالن یا غرفه، نوع نمایشگاه از شیوه‌ی نوین با توجه به نیازها و موارد مورد نظر شما می باشد:

در ابتدا طرح سه بعدی طرح غرفه برای مشتریان آماده شده و به آنها ارائه می گردد و پس از نهایی شدن، برآورد هزینه‌‏های اجرایی انجام شده و اقدامات اجرایی آغاز می‌گردد.

ما در آتلیه طراحی معماری اشل سازان در خدمت شما عزیزان می‌ باشیم تا بهترین ایده ها را در زمینه طراحی غرفه و غرفه سازی نمایشگاه به شما ارائه نموده و یاری رسان شما جهت حضوری موفق در نمایشگاه هایتان باشیم.